Ateliér

Vybavení a služby

Plocha

Celková plocha určená k fotografování je 50m2. Je rozdělená na dvě poloviny, kde první je určena pro klasické fotografování. Zdi jsou natřeny matnou černou barvou a je zde k dispozici pozadí o velikosti 2,7x11 m, upevněné na čelní stěnu místnosti. Barva pozadí je bílá, černá, neutrální šedá a klíčovací zelená. Druhá část místnosti je určená pro netradiční fotografie nebo relaxaci. V prostorách ateliéru je k dispozici také kuchyňka a sociální zařízení.

Příslušenství

V ateliéru jsou k dispozici studiové blesky PhotoTools a univerzální manuální blesk pro fotoaparát. Jsou zde také trvalá světla značky Dedolight a Aputure LS mini s možností změny intenzity a teploty barvy světla. A dále neméně důležitá příslušenství jako difuzní a odrazné desky, deštníky, stativy, třetí ruka, steamer pro mlhové efekty, jeřáb pro kameramany a jiné.

Cena

Připravili jsme pro vás bezkonkurenční ceny za kurzy, pronájem ateliéru nebo za focení s fotografem v ateliéru. Ceník najdete u formuláře u každého typu objednávky. Také je zde možnost množstevní slevy.

Parkování a adresa

Ve vaší rezervaci je automaticky zahrnuto parkování zdarma pro 1 auto na uzavřeném parkovišti studia. Adresa ateliéru: Desenská 597/27, Střížkov, 190 00 Praha 9, 2. patro, tekbo s.r.o.

  Objednat ateliér s fotografem.
Cena rezevace ateliéru:
do 2 hodin:
600,00 Kč/hodina
do 4 hodin:
550,00 Kč/hodina
nad 4 hodiny:
500,00 Kč/hodina
Cena za fotografa:
do 2 hodin:
550,00 Kč/hodina
do 4 hodin:
500,00 Kč/hodina
nad 4 hodiny:
450,00 Kč/hodina
Tisk fotografií a cena se stanoví až po domluvě!
Ceny jsou uvedeny včetně DPH. V ceně je zahrnuto veškeré příslušenství ateliéru.
 Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami a GDPR.

Kalendář

Galerie

Dotaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna ani uložena.

Naše spolupráce